Uroki własnej biżuterii - moja historia początku przygody

Dla pozostałych twórców biżuterii

Uroki własnej biżuterii - moja historia początku przygody

Postprzez szafirowakolia » Wt gru 31, 2013 17:49

Witam wszystkich poszukujących niebywałych i niebanalnych ozdób wykonanych własnoręcznie. Do niedawna wydawało mi się, że piękna biżuteria może wyjść jedynie spod ręki wprawnego jubilera i nie można tym mianem określać czegoś co zostało wykonane z innych - aniżeli złoto czy srebro - materiałów.

Do niedawna... ponieważ przypadek sprawił, że zaczęłam wpierw spoglądać inaczej aż sama wykonałam swój pierwszy łańcuszek. Zachwycona naszyjnikiem mojej koleżanki - który wydawał się dość kunsztowny - niczym sroczka chciałam mieć coś podobnego. Jakieś było moje zdziwienie gdy usłyszałam, że wykonała go samodzielnie. Krok po kroku dotarłam do Splotu Artystycznego - do stołecznej społeczności pasjonatów rękodzieła. Na warsztatach weszłam w całkiem inny wymiar postrzegania kobiecości. bajkowe otoczenie, pełne blasku zachwyciło mnie, ale o wiele większe wrażenie zrobiły na mnie na pozór zwyczajne przedmioty, i materiały z których powstawały niepowtarzane unikaty biżuterii. Pani Marta, która prowadziła warsztaty tworzenia własnej biżuterii otwarła moje horyzonty. Jej kierunkowskazy były malowniczym obrazem tego co ma zostać wykonane. Te obrazy były tak nieodgadnione, że podsycały naturalną, ukrytą w głębi chęć tworzenia. Na stronie www.splotartystyczny znalazłam kolejne pomysły, które podkręciły mój głód tworzenia. Teraz wiem, że kreatywność drzemie w każdym z nas!
szafirowakolia
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt gru 31, 2013 16:53

Postprzez » Wt gru 31, 2013 17:49

 

Re: Uroki własnej biżuterii - moja historia początku przygod

Postprzez michalkwiatkowski92 » Śr lis 25, 2015 11:23

Chętnie kupiłabym taką ręcznie wykonaną biżuterię
michalkwiatkowski92
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr lis 25, 2015 11:20

Postprzez » Śr lis 25, 2015 11:23

 


Powrót do Biżuteria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron